SGP-jongeren Goedereede winnen jonge hondenprijs 2009

24 juli 2009

De SGP-jongeren van Goedereede hebben de jonge hondenprijs 2009 in de wacht gesleept. Op de laatst gehouden jaarvergadering van de SGP-jongeren in Gouda werd deze uitgereikt aan de jonge SGP-ers uit Goedereede. Jaarlijks wordt deze prijs uitgereikt aan de vereniging die in het afgelopen jaar het hardst groeide.

‘De laatste jaren hebben we hard gewerkt om aansluiting te vinden bij onze leden. Dat dit gelukt is, kunnen we zien aan de groei die onze vereniging doormaakt. De activiteiten die we organiseren worden dan ook goed bezocht door onze leden. We proberen als vereniging op te komen voor de belangen van de jongeren in Goedereede. Dit doen we door regelmatig onze mening te laten horen bij de bestuurders van onze gemeente’, aldus de enthousiaste SGP-jongeren uit Goedereede.