19-09 | Spreek in Nieuwe Tonge met de SGP-fractie over uw leefomgeving

13 september 2023

De SGP-fractie wil graag weten wat er in de samenleving leeft. Daarom worden naast de reguliere fractiespreekuren, waarop inwoners welkom zijn in de fractievergadering, regelmatig open fractiebijeenkomsten belegd in de kernen op Goeree-Overflakkee.

Op D.V. dinsdag 19 september is de SGP-fractie aanwezig in ‘Ons Dorpshuis’ in Nieuwe Tonge. De SGP nodigt in het bijzonder inwoners uit van Nieuwe-Tonge, Stad a/h Haringvliet, Middelharnis en Sommelsdijk om over hun leefomgeving in gesprek te gaan met de fractieleden. Met deze bijeenkomsten geeft de fractie invulling aan het motto: ‘Bouwen in vertrouwen!’.

Iedereen is van harte welkom op dinsdag 19 september vanaf 19:30 – 21:00 uur in het Ons Dorpshuis’, Korteweegje 14 te Nieuwe Tonge. Heeft u specifieke onderwerpen die u wilt bespreken dan kunt u daarvoor een mail sturen naar de fractiesecretaris: pkieviet@sgpgo.nl.