Mijn naam is Jasper van Dalfsen (31 jaar). Ik woon in Nieuwe-Tonge, ben getrouwd en vader van twee jonge dochters. In het dagelijks leven werk ik als docent geschiedenis in het voortgezet onderwijs in de Randstad. Met veel betrokkenheid geef ik les aan jongeren, met als doel hen toe te rusten voor hun plek in de maatschappij en samenleving. De geschiedenis speelt daarin een belangrijke rol: kennis van het verleden helpt om ontwikkelingen van vandaag te duiden en om met verantwoordelijkheid keuzes te maken voor de toekomst.
In mijn politieke betrokkenheid staan een aantal kernpunten centraal. De zondagsrust is een groot goed, dat bescherming verdient in een samenleving die steeds drukker en individualistischer wordt. Het gezin vormt de hoeksteen van de samenleving en vraagt om duidelijke ondersteuning en waardering. Daarnaast is het van groot belang dat er op Goeree-Overflakkee voldoende woonmogelijkheden voor starters zijn, zodat jonge mensen en gezinnen zich blijvend aan het eiland kunnen verbinden.
Naast mijn werk en politieke betrokkenheid ben ik actief als ouderling in de Hervormde Gemeente van Nieuwe-Tonge. Vanuit deze betrokkenheid bij kerk en samenleving wil ik mij inzetten voor Goeree-Overflakkee, vanuit de Bijbelse uitgangspunten die de SGP kenmerken, met oog voor de praktijk van alledag en voor de generaties die na ons komen.

