Indrukwekkend werkbezoek bij Oekraïneopvang in Dirksland

12 juli 2022

‘Het was een indrukwekkend werkbezoek vrijdag 8 juli bij de Oekraïneopvang in de Geldershof en Elkersweide in Dirksland. We kregen een toelichting en rondleiding van dhr. de Jonge van de gemeente. Wat is er veel bereikt in korte tijd en wat zijn er ook veel vrijwilligers actief, geweldig en onbetaalbaar’, zegt SGP-fractielid Adriaan Kasteleijn. Met een delegatie vanuit de gemeenteraad werden de locaties waar de opvang plaatsvindt bezocht.

Kasteleijn: ‘We spraken ook nog kort met een aantal vluchtelingen en vrijwilligers. Wat mij opviel was de dankbaarheid en de tevredenheid over hoe de voorzieningen geregeld zijn door onze gemeente. Natuurlijk hopen we op vrede in Oekraïne zodat deze mensen snel terug kunnen, maar tot die tijd vind ik het mooi om te zien dat onze gemeente zich zo inzet voor deze ontheemden’.

Eerder berichtte de gemeente al over dit werkbezoek.